środa, 30 października 2013

Smótek ;______________________________________;

Wiecie co, lipnie troche. Bo smótek. Bo tak. Magda wie. O. I Iza. Moze ktos sie jeszcze dowie.
Ale tak. Siedze sobie u Magdy z Magdą i Wikusią. No. I zabieram jej komputer, hahhaha zła bardzo ja.
No ale bylysmy na dworzu, oczywiscie słit focie, juz wrzucam:
Z Wiczką, bo Magdzia nie chciala za bardzo. Smótek2.















No i w sumie koniec, bo smótek 3 ale mam to w dupie, wiec enjoy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz