Wiecie co, lipnie troche. Bo smótek. Bo tak. Magda wie. O. I Iza. Moze ktos sie jeszcze dowie.
Ale tak. Siedze sobie u Magdy z Magdą i Wikusią. No. I zabieram jej komputer, hahhaha zła bardzo ja.
No ale bylysmy na dworzu, oczywiscie słit focie, juz wrzucam:
Z Wiczką, bo Magdzia nie chciala za bardzo. Smótek2.
No i w sumie koniec, bo smótek 3 ale mam to w dupie, wiec enjoy!
środa, 30 października 2013
wtorek, 29 października 2013
Włosy
Ah ah ah jak fajnie jest mieć prostą grzywkę. I włosy. No bo dzisiaj, wyobraźcie sobie, nie poszłam do szkoły, taka sobie ja, łamię zasady i w ogole, ale przed tym musze blagac o to rodzicow, super bardzo. No wiec mam sobie grzywke, nawet prosta, o. Ale jutro bedzie masakra, bo nie zechce mi sie prostowac wloskow, jeszcze ta prostownica moja, Boze. Musze ublagac nowa, na gwiazdke na ten przyklad. O. No a teraz oczywiscie musi byc masa słit foci, ha. Jakies takie male, nie wiem, ten telefon mój to już masakra jakas, serio ;/;/;/. Smótek taki na koniec :(:(:(
1. Ja uwodzicielka 2. Ja z Fejsbuka 3. Ja dla beki 4. Ja na kibelku( ale w ubraniu, tak po prostu wygodniej! ) 5. Ja w samochodzie 6. Ja z Julianem moim.
Ale wiecie co? Właśnie przybiegłam podwórka, bo biegłam po mleko dla kociakow, bo dziadzia mnie prosił, no i postanowiłam sobie ze nope, zaczne prostowac wlosy, nawet tym złomem. Albo chociaz grzywke, hyhy.
Ale tak poza tym, to bylam dzisiaj jeszcze na spacerku z Julianem, no i słit focie też musiały być, oczywiście :D
1. Julian skaczący 2. Julian skaczący. 3. Julian skaczący 4. Julian stojący, wow wow.
No to na tyle, musze przeczytać Krzyżaków bo przez całe wakacje jakoś tak zapomniałam wypożyczyć i przeczytać, oj.
1. Ja uwodzicielka 2. Ja z Fejsbuka 3. Ja dla beki 4. Ja na kibelku( ale w ubraniu, tak po prostu wygodniej! ) 5. Ja w samochodzie 6. Ja z Julianem moim.
Ale wiecie co? Właśnie przybiegłam podwórka, bo biegłam po mleko dla kociakow, bo dziadzia mnie prosił, no i postanowiłam sobie ze nope, zaczne prostowac wlosy, nawet tym złomem. Albo chociaz grzywke, hyhy.
Ale tak poza tym, to bylam dzisiaj jeszcze na spacerku z Julianem, no i słit focie też musiały być, oczywiście :D
1. Julian skaczący 2. Julian skaczący. 3. Julian skaczący 4. Julian stojący, wow wow.
No to na tyle, musze przeczytać Krzyżaków bo przez całe wakacje jakoś tak zapomniałam wypożyczyć i przeczytać, oj.
niedziela, 20 października 2013
Nie wiem jak nazwac to beda kropki.. kropka kropka :_;
Cześć. Jezu, czuje się taka gruba! Ah, te problemy gimbów :c No ale to przez to, że byłam dzisiaj z rodzicami na kebabie. Boże, jaki on był dobry! Ale koniec, postanowiłam że odchudzam się, bo ważę za dużo i już. No wiec to bedzie tak, że rano zjem jakieś tam śniadanie, albo i nie, potem wezme sobie jabłko do szkoły, zjem je, podziubam obiadek ze stołówki(lub nie pójdę wcale:CCCCCCC), wrócę do domu i zjem obiad. Potem kolejne jabłko, oczywiście bez kolacji. Do tego 1000000000312wjdskamndkajsjasd litrów wody+ zero słodyczy. Cudownie. JAK JA PRZEŻYJĘ? ;_;.... whywhywhywhywhy. Dlaczego musze być takim grubasem, lol( problemy gimbuf 2!!!!!!!!! )
Dobra, koniec uzalania sie. Chce zeby moje notki byly jakies takie wiecie, wiecej wnoszące czy coś. A nie takie cos, o. Ale to jutro, dzisiaj wstawie Wam tylko superdupersłitfocie Lanki. Heheszki, Hanka mi Mostowiak sie przypomniala, lol XD.
We wtorek moze kolejna sesja, enjoy!
Dobra, koniec uzalania sie. Chce zeby moje notki byly jakies takie wiecie, wiecej wnoszące czy coś. A nie takie cos, o. Ale to jutro, dzisiaj wstawie Wam tylko superdupersłitfocie Lanki. Heheszki, Hanka mi Mostowiak sie przypomniala, lol XD.
We wtorek moze kolejna sesja, enjoy!
piątek, 18 października 2013
Cześć :3.
Cześć. No wiec zalozylam sobie bloga. Pomyslalam ze to musi byc fajne xDDD. Wiec jestem Julita, mam 14 lat. JESTĘ GIMBUSĘ:D
No ale przechodzac juz do posta, bo raczej nie interesuje Was co lubie jest na sniadanie czy cos, wiec nie przedłużam, bo jakbym sie rozpisała to wiecie.
Dzisiaj w szkole nic ciekawego, całe przerwy praktycznie z Adrianą, Natalką i Agatą czytałyśmy książki. Czytam pierwszą część "Akademii Mitu" , a dokładniej " Dotyk Gwen Frost, Akademia Mitu I " Super książka, już ją kończę, więc mogę polecić. Poza tym Pani od Polskiego prosiła dziewczyny ( ja wtedy poszłam na dół bo musiałam do WC XDD ) żeby zrobiły recenzje książek..
No później był WF, Karolina się przewróciła i wybiła nadgarstek. Biedny kociag ;_;. Później już lekcje dość szybko minęły. Prawdę mówiąc czekałam do siódmej lekcji, bo wtedy miałam mieć zajęcia z projektu. Pani zapisała mnie na Zajęcia Artystyczne. Pasuje mi to. No i potem pół godziny mówiliśmy coś w stylu " Nie pieprz Pietrze bo przepieprzysz wieprza " czy coś takiego hahah :D. Śmiesznie było. No i potem musiałam iśc na przystanek, czekać na rodziców aż przyjadą. Strasznie padało gdy szłam, zmokłam cała. Poza Ty m mijałam się z Duśką, ukradłam jej Stixy ;-; .
No ok, to moze zdjecie z wtorku 8.10 + bonus mój marny rysuneczeg (na kartce w kratkę bo blok się skończył, smóteg )xD.
Niedługo nowe posty, enjoy!
No ale przechodzac juz do posta, bo raczej nie interesuje Was co lubie jest na sniadanie czy cos, wiec nie przedłużam, bo jakbym sie rozpisała to wiecie.
Dzisiaj w szkole nic ciekawego, całe przerwy praktycznie z Adrianą, Natalką i Agatą czytałyśmy książki. Czytam pierwszą część "Akademii Mitu" , a dokładniej " Dotyk Gwen Frost, Akademia Mitu I " Super książka, już ją kończę, więc mogę polecić. Poza tym Pani od Polskiego prosiła dziewczyny ( ja wtedy poszłam na dół bo musiałam do WC XDD ) żeby zrobiły recenzje książek..
No później był WF, Karolina się przewróciła i wybiła nadgarstek. Biedny kociag ;_;. Później już lekcje dość szybko minęły. Prawdę mówiąc czekałam do siódmej lekcji, bo wtedy miałam mieć zajęcia z projektu. Pani zapisała mnie na Zajęcia Artystyczne. Pasuje mi to. No i potem pół godziny mówiliśmy coś w stylu " Nie pieprz Pietrze bo przepieprzysz wieprza " czy coś takiego hahah :D. Śmiesznie było. No i potem musiałam iśc na przystanek, czekać na rodziców aż przyjadą. Strasznie padało gdy szłam, zmokłam cała. Poza Ty m mijałam się z Duśką, ukradłam jej Stixy ;-; .
No ok, to moze zdjecie z wtorku 8.10 + bonus mój marny rysuneczeg (na kartce w kratkę bo blok się skończył, smóteg )xD.
Niedługo nowe posty, enjoy!
Subskrybuj:
Posty (Atom)





















