poniedziałek, 18 listopada 2013

Błagam no, dodawajcie się do obserwatorów!

No bo jak inaczej nazwać ten post? Kurde, słuchajcie- jest ponad 180 wyświetleń a tylko ja obserwuję swojego własnego bloga, sama jak palec. Super fajnie. No ale hm, chyba mi grzywka odrasta już, super super fajnie. Chyba zbliżają się już posty DIY, o ile zaopatrzę się w potrzebne rzeczy, typu farby :D A na koniec słit kamerkowa fota, ołjeołje. Jak beda te posty DIY to bedzie jakis temat na blogu, a tak to pustka. Ale serio- błagam, dodawajcie się do obserwatorów i polecajcie bloga!
Julczi .

środa, 13 listopada 2013

kickickickickickickikckikckick.

Wtf, czemu  "kickickickickickickikckikckick." co nie? No ale dlatego, że po 1. Nie wiedziałam jak nazwać post( norma heheszki ), a po 2. musze ciągle kicać, bo taka kaleka że o, zepsułam sobie palca o schody ;///...
No ale tak, wbiegałam sobie wczoraj na schody w gimbazie, i walnełam noga w schodek i sie przewalilam, taka kaleka, he. No i czo, telefon do rodziców haha, a ja musiałam siedzieć w dyżurce jak idiotka, ale śmiać mi sie chciało bardzo haha. No i wkoncu wyszlo ze to tylko stłuczenie, ale puchnie mi palec więc bandaż,  maście, i kompresy i okłady, i w ogóle masakra taka. Ale poza tym to zaczęłam czytać "Pamiętniki Wampirów " - cudowne <3. Szkoda że nie mam jak oglądać serialu, więc lipa troche.
No to na tyle, Julian chyba wskoczył Tomkowi (brat) na łóżko wiec musze tam podkicać i Go zabrać, zanim Tomek zacznie mordę drzeć XD.