środa, 13 listopada 2013

kickickickickickickikckikckick.

Wtf, czemu  "kickickickickickickikckikckick." co nie? No ale dlatego, że po 1. Nie wiedziałam jak nazwać post( norma heheszki ), a po 2. musze ciągle kicać, bo taka kaleka że o, zepsułam sobie palca o schody ;///...
No ale tak, wbiegałam sobie wczoraj na schody w gimbazie, i walnełam noga w schodek i sie przewalilam, taka kaleka, he. No i czo, telefon do rodziców haha, a ja musiałam siedzieć w dyżurce jak idiotka, ale śmiać mi sie chciało bardzo haha. No i wkoncu wyszlo ze to tylko stłuczenie, ale puchnie mi palec więc bandaż,  maście, i kompresy i okłady, i w ogóle masakra taka. Ale poza tym to zaczęłam czytać "Pamiętniki Wampirów " - cudowne <3. Szkoda że nie mam jak oglądać serialu, więc lipa troche.
No to na tyle, Julian chyba wskoczył Tomkowi (brat) na łóżko wiec musze tam podkicać i Go zabrać, zanim Tomek zacznie mordę drzeć XD.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz