niedziela, 20 października 2013

Nie wiem jak nazwac to beda kropki.. kropka kropka :_;

Cześć. Jezu, czuje się taka gruba! Ah, te problemy gimbów :c No ale to przez to, że byłam dzisiaj z rodzicami na kebabie. Boże, jaki on był dobry! Ale koniec, postanowiłam że odchudzam się, bo ważę za dużo i już. No wiec to bedzie tak, że rano zjem jakieś tam śniadanie, albo i nie, potem wezme sobie jabłko do szkoły, zjem je, podziubam obiadek ze stołówki(lub nie pójdę wcale:CCCCCCC), wrócę do domu i zjem obiad. Potem kolejne jabłko, oczywiście bez kolacji. Do tego 1000000000312wjdskamndkajsjasd litrów wody+ zero słodyczy. Cudownie. JAK JA PRZEŻYJĘ? ;_;.... whywhywhywhywhy. Dlaczego musze być takim grubasem, lol( problemy gimbuf 2!!!!!!!!! )
Dobra, koniec uzalania sie. Chce zeby moje notki byly jakies takie wiecie, wiecej wnoszące czy coś. A nie takie cos, o. Ale to jutro, dzisiaj wstawie Wam tylko superdupersłitfocie Lanki. Heheszki, Hanka mi Mostowiak sie przypomniala, lol XD.
We wtorek moze kolejna sesja, enjoy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz