wtorek, 29 października 2013

Włosy

Ah ah ah jak fajnie jest mieć prostą grzywkę. I włosy. No bo dzisiaj, wyobraźcie sobie, nie poszłam do szkoły, taka sobie ja, łamię zasady i w ogole, ale przed tym musze blagac o to rodzicow, super bardzo. No wiec mam sobie grzywke, nawet prosta, o. Ale jutro bedzie masakra, bo nie zechce mi sie prostowac wloskow, jeszcze ta prostownica moja, Boze. Musze ublagac nowa, na gwiazdke na ten przyklad. O. No a teraz oczywiscie musi byc masa słit foci, ha. Jakies takie male, nie wiem, ten telefon mój to już masakra jakas, serio ;/;/;/. Smótek taki na koniec :(:(:(
1. Ja uwodzicielka 2. Ja z Fejsbuka 3. Ja dla beki 4. Ja na kibelku( ale w ubraniu, tak po prostu wygodniej! ) 5. Ja w samochodzie 6. Ja z Julianem moim.
Ale wiecie co? Właśnie przybiegłam  podwórka, bo biegłam po mleko dla kociakow, bo dziadzia mnie prosił, no i postanowiłam sobie ze nope, zaczne prostowac wlosy, nawet tym złomem. Albo chociaz grzywke, hyhy.
Ale tak poza tym, to bylam dzisiaj jeszcze na spacerku z Julianem, no i słit focie też musiały być, oczywiście :D
1. Julian skaczący 2. Julian skaczący. 3. Julian skaczący 4. Julian stojący, wow wow.
No to na tyle, musze przeczytać Krzyżaków bo przez całe wakacje jakoś tak zapomniałam wypożyczyć i przeczytać, oj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz