Cześć. No wiec zalozylam sobie bloga. Pomyslalam ze to musi byc fajne xDDD. Wiec jestem Julita, mam 14 lat. JESTĘ GIMBUSĘ:D
No ale przechodzac juz do posta, bo raczej nie interesuje Was co lubie jest na sniadanie czy cos, wiec nie przedłużam, bo jakbym sie rozpisała to wiecie.
Dzisiaj w szkole nic ciekawego, całe przerwy praktycznie z Adrianą, Natalką i Agatą czytałyśmy książki. Czytam pierwszą część "Akademii Mitu" , a dokładniej " Dotyk Gwen Frost, Akademia Mitu I " Super książka, już ją kończę, więc mogę polecić. Poza tym Pani od Polskiego prosiła dziewczyny ( ja wtedy poszłam na dół bo musiałam do WC XDD ) żeby zrobiły recenzje książek..
No później był WF, Karolina się przewróciła i wybiła nadgarstek. Biedny kociag ;_;. Później już lekcje dość szybko minęły. Prawdę mówiąc czekałam do siódmej lekcji, bo wtedy miałam mieć zajęcia z projektu. Pani zapisała mnie na Zajęcia Artystyczne. Pasuje mi to. No i potem pół godziny mówiliśmy coś w stylu " Nie pieprz Pietrze bo przepieprzysz wieprza " czy coś takiego hahah :D. Śmiesznie było. No i potem musiałam iśc na przystanek, czekać na rodziców aż przyjadą. Strasznie padało gdy szłam, zmokłam cała. Poza Ty m mijałam się z Duśką, ukradłam jej Stixy ;-; .
No ok, to moze zdjecie z wtorku 8.10 + bonus mój marny rysuneczeg (na kartce w kratkę bo blok się skończył, smóteg )xD.
Niedługo nowe posty, enjoy!



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz